PiusX

Even voorstellen.....het team

Dit is het team van de Pius X. We werken in totaal met 35 collega's. Buiten de leerkrachten om hebben we een vakleerkracht gym, een vakleerkracht beeldende vorming, een vakleerkracht hoogbegaafdheid, een Ib-er/Rt-er, een directrice en secretaresse.

Mieke Hopmans
Directrice op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Astrid vd Ende
Secretaresse op dinsdag, woensdag en donderdag

Esther Malestein
Leerkracht groep 8B op maandag en dinsdag.

Bouwcoördinator bovenbouw.

Tonia Heskes
Leerkracht groep 8B op woensdag, donderdag en vrijdag

Miechelle Zuijderwijk
Leerkracht groep 8A op maandag, dinsdag en woensdag.

Luciënne Verbeek
Leerkracht groep 8A op donderdag en vrijdag.

Gerco van Alphen

Leerkracht groep 7 op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Christine Reebergen

Leerkracht groep 6B op woensdag, donderdag en vrijdag.

Ilona Jagtenberg

Leerkracht groep 6B op maandag en dinsdag

Marjon van Paassen
Leerkracht groep 6A op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Jos Strik

Leerkracht groep 6A op woensdag.

ICT coördinator.

Merel Vork
Leerkracht groep 5B op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Mandy van Gaalen
Leerkracht groep 5A op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Melisande Schurmann
Leerkracht groep 4B op maandag en vrijdag.

Bouwcoördinator middenbouw.

Annette Warmerdam

Leerkracht groep 4B op dinsdag, woensdag en donderdag.

Mariska Ruigrok

Leerkracht groep 4A op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Dick Edens
Leerkracht groep 3B op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Marianne Duijndam
Leerkracht groep 3A op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Bianca van der Spek
Leerkracht groep 1-2F op donderdag en vrijdag

Joyce Havelaar
Leerkracht groep 1-2F op maandag, dinsdag en woensdag

Karlijn van Tilburg

Leerkracht groep 1-2E op maandag, dinsdag en woensdag.

Lianda Zwinkels
Leerkracht groep 1-2E op donderdag en vrijdag.

Kim Konijn
Leerkracht groep 1-2D op maandag, dinsdag en woensdag.

Kim de Koning

Leerkracht groep 1-2D op donderdag en vrijdag.

Miranda Schrama
Leerkracht groep 1-2C op maandag en dinsdag.

Marjolein Kraus
Leerkracht groep 1-2C op woensdag, donderdag en vrijdag.

Shanna Grootscholten

Leerkracht groep 1-2B op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag.

Kim van Raamsdonk
Leerkracht groep 1-2A op maandag en dinsdag.

Leerkracht yoga op woensdag.

Esther Bom
Leerkracht groep 1-2A op woensdag, donderdag en vrijdag

Ciska de Koning
Plusleerkracht en bouwcoördinator onderbouw.

(woensdag, donderdag en vrijdag)

Ilse Lamers

Plusleerkracht (vaste ziektevervanger)

Linda Maaijen
Vakleerkracht gym op dinsdag en woensdag.

Annemieke Krapels
Vakleerkracht beeldende vorming op donderdag en vrijdag.

Anke Schoonderwoerd
Ib-er en Rt-er op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag.

Lia vd Ende
Leerkracht van de plusklas op maandag en dinsdag.